Перейти к содержимому

 


Фотография

Плохая память, забывчивость, снижена сообразительность, ощущение "пустой головы"


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 14

#1 Dics

Dics

    Новичок форума

  • Пользователи
  • PipPip
  • 12 сообщений
  • Пол:Мужчина
  • Город:Київ

Отправлено 12 Август 2018 - 12:40

Здраствуйте, скажите пожалуйста вы поймете если я напишу свое состояния на украинском языке ? 

Просто чтобы розобраться что со мной , нужно все росписать , а на русском языке сформулировать свои мысли тяжелей для меня...


  • 0

#2 AlexVito

AlexVito

    Ветеран форума

  • Врачи
  • PipPipPipPipPip
  • 546 сообщений
  • Пол:Мужчина
  • Город:Эймс
  • Интересы:психиатрия, неврология

Отправлено 12 Август 2018 - 12:28

Здравствуйте! Пишите на украинском.


  • 0

Бесплатные консультации при условии очного наблюдения у врача невролога либо психиатра / Primum non nocere


#3 Dics

Dics

    Новичок форума

  • Пользователи
  • PipPip
  • 12 сообщений
  • Пол:Мужчина
  • Город:Київ

Отправлено 12 Август 2018 - 08:05

Мені 25 років , займаюсь утепленням фасадів і іншими будівельними роботами , холостяк)

1.На даний момент мене турбує моя память , дуже часто забую...з самих простих прикладів можу навести коли , роблю щось по дому і мені потрібно взяти якусь річ на кухні , я йду туди , бачу на кухні що потрібно там поприбирати , прибираю і стою думаю чого я сюди прийшов ....ця забудькуватість відноситься і до інших життєвих ситуацій чи то похід в магазин за продуктами( забуваюсь , що не все купив  і іноді вертаюсь прямо із каси ) чи  похід в банк ,приготування їжі по роботі чи просто  по важливим справам ,згадую уже коли вертаюсь додому ,що я знову щось забув запитати  ...  тільки на щось відволікаюсь і знову можу забути чого я хотів чи що мені потрібно робити на даний час ...раніше такого не замічав , міг декілька робіт одночасно робити і правильно розплановувати свої дії і час.Буває таке коли щось потрібно подивитись в телефоні , я бистро роблю деякі операції , щоб досягти того чого я хожу (предположим переключити інтернет з одної сімки на іншу) і десь доходячи до до кінця цих дій , я встаю вступор , питаючи себе (Так , а що далі) хоча це не надто і вже сложно зробити , іноді просто забуваю , що я роблю в дуже дрібних роботах....бувало таке ,що можу сісти не на той трамвай чи просто вийти не на тій зупинці ,коли прибираю дома , можу взяти 2 віника в руки  чи перепутати і випадково взяти вилку замість ложки , купити у одного продавця на ринку овощі (помідори , цибулю ,перець)і тупо забути забрати помідори у продавця , хоча я і розрахувався...таке відчуття як будто просто заліпаю

2.Погано стала працювати моя кмітливість чи як правильно її назвати?

Коли я з кимось гуляю , я перепитую співбесідника , інколи тяжко її зрозуміти , а коли я з декількома товарищами то мені ще тяжче зрозуміти їх 

Дуже часто буває таке що можу прочитати якусь частину книгу і зрозуміти її відсотків 10 , а інколи прочитаю і тяжко згадати , що прочитав

Раніше було захоплення в мене , дивитись дуже хороше , качествене з хорошою ігрою кіно , коли дивився я прям був весь в ньому замічав і розумів  всі шутки ,метафори в ньому , зараз я дивлюсь і мені дуже тяжко зрозуміти ... тобто я можу розказати про що він , але не так глибоко як раніше...як будто все стало поверхнево . Тяжко виразити свою думку , путаю слова 

3.Іноді відчуває таке як будто ні про що не думаю , навіть здалось що мені потрібно зосередись , щоб насолодотись прослуховуванням в наушниках музики

4.Турбує так званий "Писк комара" в голові уже около 4 місяців

5.При сильних психо -емоційних навантаженнях збільшується , я сам дав назву цьому стану "Тремор тіла" , просто коли стою рівно покачує трохи в сторони

 6.Погані думки, що можу комусь причинити вред із рідніх 

7.Можу про щось подумати , наприклад треба включити музики , взяв телефон по путі зайшов в соц.сеть , згадав щось із прошлого ,яке не відноситься ніяк до соц,мережі , поставив телефон на місце , почав думати про минуле  і аж потім мене переключило , що я на справді хотів включити музику , коли я брав телефон

8.Тяжко зосередитись

9.Буває таке , що от потрібно мені наприклад вмитись , встаю ,іду до умивальника і згадую куди я іду 

Коли я написав ці пункти , я вже втомився і в мене знову щоки були горячими

Раніше в мене такого не було я був відкритим для своїх , розум в мене був ясним  , любив досягати свох цілей,  виконувати розумову роботу ,холоднокровно і твердо відносився до важливих питань , міг і норм відпочити  друзями навіть і без алкоголя , але не виключаю , на фізичному рівні в мене завжди тривожило те ,що при фіз.великих неправильних нагрузках в мене горіли щоки , тому я чомусь рішив собі , що коли таке трапляється треба трохи відпочити

 

(02-03.2018)1.Приблизно пів року назад помер мій Брат , для мене це було великим шоком , певно і досі мені тяжко в це повірити

Я буду старатись описувати ті події які на мій погляд могли б мене  вибити із колії

На другий день коли Брата не стало , коли я вже після тяжкого дня , вечером уже завозив деяку річ у "організацію" ритуальних послуг я зайшов в приміщення до людини яка предположим мала відношення до організації похорон , я віддав ту річ і почав розмовляти на цю тему з нею і тут мені стало зле ... як будто кров вся уйшла із голови , я не міг толком ні говорити , мені тяжко було сказати навіть хоч щось і сили пропали зовсім , як будто пробув цілий день в тренажорному залі і ще добавилось те , що не міг толком слова сказати ... "адмінстратор " все зрозуміла , я руками дав її зрозуміти чого я хочу на даний момент , подзвонити до рідніх , вона запропонувала мені маккофе , я випив одну ,другу чашку зїв дещо із солодкого і мені стало трошки краще , згодом приїхали мої рідні і я поїхав додому , приїхавши додому я зїв 3-5 бананів і 0.5-1 л кефіра  і мене стало уже норм .На протязі місяця на мій погляд в мене були розшатані нерви , але на роботу я ходив (інколи брав перериви)і старався займатись повсягденними справами 

(03-05.2018)2.Спустя деякий час мені прийшлось сваритись з батьком спочатку на тему щоб я жив в нього і відкриття спадкової справи...(Батько з Мамою живуть окремо)

Я живу з мамою , але на той момент я замітив погіршення стану у неї , та і в мене не саме найкращий стан був , тому я її відправив на лікування , Мама стоїть на учоті у псих.лікарні... якщо вірити лікарям і правильному поставленому діагнозі то в неї бредове ростройство

Я переїхав на деякий час до батька на почві , що я хотів жити один в себе дома і на почві , що я не хочу ніякими справами займатись типу оформленням документів , хоч я в цих справах більш компетентніший чим він і просто я не міг , тому що мені було "фігово" , за справи я не забув , завжди памятав за них і коли їх треба було робити , а він просто переживав , щоб встигнути зробити їх (просто такого виховання він )і просто давив на мене , доходило до такого , що я просто не міг це слухати , в мене просто пропадали сили від цих сварок , інколи навіть чомусь хотілось в туалет по-маленькому (От просто сваримось , сваримось і як обривало і ставало фігово), бувало таке що я просто ходити не міг , було дуже фігово ... я думав , що це нерви ... я пішком ходив до лікарні і думав що в любий момент впаду , в ногах геть зовсім сил не було , запихався їжею , можливо ситості воно і давало , но сили зовсім трошки

ТАких випадків в мене було не один , не міг переносити критику , злість ,мати ...мені ставало страшно коли батько сварився ... після таких сварок в голові в мене були тільки емоції і мені прийшлось розказувати ,розміркувати над цим своїм близьким  (В ті моменти в мене дуже часто були проблеми с тиском ,постійно повишався ,руки потіли викликав навіть швидку) Приблизно десь в той час і почався цей "Писк комаря" і "Тремор тіла"

 Перші виходи на роботу після цих сварок ,а фасадні роботи були для мене дуже тяжкими , в мене не хватало сил робити нормально  (відчуття як овощ ) ,тряслись руки, хоч я багато їв , колотило серце ,я ледве витримавув ті нагрузки ,щось бистро підрахувати коли потрібно теж не міг, хоча раніше для мене було це норм , в той період я пив Седесан , Картал ,Антистрес

По трошки з часом , в мене перестало колотити серце ,підскакувати тиск і нервувавути по пустяках (коли я нервував в мене пропадали сили я замітив на той момент , інколи бувало таке коли я нервував , не міг собі знайти собі місце ,заспокоїтись)

Як тільки мені стало краще хоч на фізичному рівні , я почав займатись оформленням всіх документів , раніше мені завжди було цікаво займатись такими справами як документи , це ж не фізично працювати , а бумаги собирати  , слухати людей , думати  , розмірковувати як правильно зробити , а зараз було тяжко розуміти ,що говорить чи то нотаріус чи то якась інша людина з міської ради і зробити правильне рішення , ходив навіть до декількох нотаріусів , щоб розібратись з документами

(05-06.2018)3.Одногу разу після пів денного робочого дня , я як раз того дня розвантажував матеріал , захотів не паритись , нічого не готувати ,а поїхати купити 2 піци і відпочивати ... я приїхав в магазин , в магазині по путі спілкувався смс -ми з знайомою по телефоні і мені було дуже тяжко підібрати правильні слова , щоб продовжити спілкування , коли я прийшов до касси і мені потрібно було розрахуватись , там була черга і мені стало зле , я думав що далі не зможу піти , хотілось десь відпочити , присісти чи що  , щоки знову горіли , але я розрахувався і маленькими шажками пішов на вихід бо боявся , що якщо я піду норм шагами я просто упаду

(07.2018)4.Взявши вихідний від роботи ,я розпланував на цілий день чим мені потрібно зайнятись , а саме своїми документами... прийшовши в прозорий офіс до одного із працівників мені потрібно  написати заяву , коли я її писав я перепутав і написав не ту дату  яку було потрібно , працівниця зробила мені зауваження , типу що я роблю , мені стало дуже незручно я почуствував це зауваження на собі , я почав нервувати ,я заповнював заяву далі і мені знову було потріно поставити дату , тільки цього разу уже того дня коли я її писав і я написав на той момент завтрашній день ... вона це побачила і знову зробила зауваження ..мені стало ще гірше ... я почуствував себе тупим  , не міг собі місця найти і що сказати їй у відповідь , після я пішов на почту , потрібно було відправити дещо , я підійшов до одного адміна , він сказав мені :отримати -відправити? , а мені почулось підійдіть до іншого , я підійшов до іншого , там була надпись ,не працюєм  і я вернувся до першого адміна , відчувши ,що це все дуже глупо виглядає мені зробилось фігово ...ледве зрозумівши , що він говорить , я відправився посилку ... Я вийшов надвір  мене трохи пошатнуло в сторону і мені зробилось ще гірше я думав , що впаду в обморок ,я збавив шаг , хотілось десь присісти  .... пройшов помалу трошки я набрався впевненості і пішов додому

Були випадки , що із нервів (було настільки погано ) думав , що з ума зійду , не міг заснути сам удома (боявся що сам зостанусь ) були і неконтрольовані погані думки (суіцидальні ) і можливо 1-2 панічна атака

 

 

 

На протязі цього часу був у невропатолога , за "писк комаря" сказав що проблема в сосудах , за "тремор тіла" сказав , що потрібно підкріпити тіло фізично  Пропив на той час Вестібо ,Ноофен і ще щось але вже не памятаю 

Робив Мрт голови і сосудів , не памятаю правильної назви... але лікар сказав , що все норм 

Був у психолога  , на якомусь етапіі він мені допоміг , розповів що таке ПА , що всі мої страхи безосновательні , що зі мною нічого не трапиться 

Ходив Психіатра , але тісно поспілкуватись з ним не довелось , щоб все розповісти і воно точно зрозуміла , що зі мною таке  , але сказала пропити Кетилепт в маленьких дуже дозах і дала зрозуміти щоб було б непогано відвідати ендокринолога 

Я ходив до ендокринолога , провірив гормони і обстежився ... все норм ... але ендокринолог дав мені пораду , щоб трохи поцікавився по гомеопатію і баланс між тілами такими як(фізичне, ефірне ,астральне, ментальне...) , що можливо в мене дисбаланс в цьому тому зараз такий стан , можливо пізніше поцікавлюсь цим ...

Я багато , що ще можу описати , але я думаю цього достатньо на даний момент ...якщо щось важливе ще згадую обовязково допишу)

ПІдскажіть будь ласка , що зі мною робиться ? як вийти з цього? якщо це буде медикаментозне лікування , воно дійсно може допомогти чи просто це на деякий час ?

Зараз стараюсь пити , якщо не забуваю Магне-B6 і Vitrum . Качество моєї праці впало , раніше якось виходило краще з більшим інтересом ... а зараз на одному із перших місць стоїть просто зробити її

МЕні здається , що зараз стало все поверхнево , можливо я помиляюсь

Іноді після стресів в мене поганий сон , можу декілька разів проснутись в ночі чи просто рано встати , а якщо дуже великий стрес, то відчувалось воно як будто пів ночі спиш , а пів ночі сни сняться

Около 4-6 часов писав цю смс з периравами

Пробачаюсь за орфографію і за те , що може не зрозуміли!


  • 0

#4 AlexVito

AlexVito

    Ветеран форума

  • Врачи
  • PipPipPipPipPip
  • 546 сообщений
  • Пол:Мужчина
  • Город:Эймс
  • Интересы:психиатрия, неврология

Отправлено 12 Август 2018 - 09:48

Очень хорошо, что сделали МРТ головного мозга и были у эндокринолога, хоть и последний со своими астральными телами (а это врач, заметьте, да еще и с минимум 9-ти летним высшим образованием!) мог бы заняться оккультизмом с большим успехом.

 

Основная причина всего, что с Вами происходит несомненно лежит в пост-травматическом синдроме, который набирает обороты, учитывая, что Вам лишь хуже становится.

 

Согласен с коллегой, что необходим Кветиапин в малых дозах (а именно 50 мг на ночь), но лишь им не обойтись, потому что нужна база для лечения этого расстройства – СИОЗС + анксиолитик на ближайшие 2-3 недели от начала лечения.

 

Поэтому Вам лучше повторно обратиться к психиатру, и попросить его помимо Кветиапина (50 мг на ночь), выписать Вам СИОЗС + анксиолитик. По поводу первого могу посоветовать Эсциталопрам, и доводить плавно его дозировку вплоть до максимальной.

 

Лечение будет подразумевать долгий промежуток времени (6-12 месяцев + фаза поддерживающей терапии до 3 лет).


  • 0

Бесплатные консультации при условии очного наблюдения у врача невролога либо психиатра / Primum non nocere


#5 Dics

Dics

    Новичок форума

  • Пользователи
  • PipPip
  • 12 сообщений
  • Пол:Мужчина
  • Город:Київ

Отправлено 12 Август 2018 - 10:10

Дякую за відповідь!
Згадав дещо за звуки , інколи буває таке що лякуюсь різких звуків чи то просто хтось неожиданно підійшов до мене
По поводу лікування , я так розумію що проблема уже в мому психічному здоров'ї , а не з нервами? Ну поки що ніякою ростройства не має я так розумію, звичайно якщо я буду щось робити для цього ? Ну і звичайно питання чи не перейде від моєї мами її ростройство , беручи до уваги мій нинішній стан ?
Мама ж все-таки не завжди була хворою тим ростройством
  • 0

#6 Dics

Dics

    Новичок форума

  • Пользователи
  • PipPip
  • 12 сообщений
  • Пол:Мужчина
  • Город:Київ

Отправлено 12 Август 2018 - 10:32

Хочу ще добавити , що інколи коли спілкуюсь з друзями чи просто слухаючи , що вони мені розповідають можу навіть подумки повторювати ці слова , речення
Буває ще таке , коли я по телефону розмовляю і закінчую спілкуватись , таке відчуття , що я на якусь пів секунди забуваю , що потрібно забрати телефон від вуха і нажати кнопку завершення дзвінка

 

І якщо можна будь ласка , розтолкуйте мені , що зі мною відбулось в той вечір коли я прийшов в організацію ритуальних послуг

 

І взагалі загальні рекомендації , можливо потрібно більше старатись читати , чи не потрібно нагружати мозги , можливо трошки спорта не помішає? Чи просто більше часу проводити з собою чи навпаки ? Більше відпочивати? Чи це все ніяк до психіки не відноситься?


  • 0

#7 AlexVito

AlexVito

    Ветеран форума

  • Врачи
  • PipPipPipPipPip
  • 546 сообщений
  • Пол:Мужчина
  • Город:Эймс
  • Интересы:психиатрия, неврология

Отправлено 13 Август 2018 - 09:43

Конечно, ДНК предрасположенность к психическим расстройствами со стороны матери имеется, но это не означает, что и Вас будет бредовое расстройство. Вот как раз в такие моменты, как сейчас, Вам и необходимо заняться лечением, чтобы расстройство не прогрессировало, не хронифицировалось.

По поводу звуков в голове, и остальных моментов, что Вы описали, - я понял. Именно поэтому и необходим Кветиапин в общей схеме; он и решит данную проблему.

Итого незамедлительно начинайте лечение после консультации с очным психиатром по поводу схемы:

1. Эсциталопрам (с постепенным титрованием)
2. Кветиапин 50-100 мг на ночь
3. Анксиолитик на ближайшие 3-4 недели от начала лечения (лучше всего Клоназепам на ночь).
  • 0

Бесплатные консультации при условии очного наблюдения у врача невролога либо психиатра / Primum non nocere


#8 Dics

Dics

    Новичок форума

  • Пользователи
  • PipPip
  • 12 сообщений
  • Пол:Мужчина
  • Город:Київ

Отправлено 22 Август 2018 - 09:58

Доброго вечора!
Хотів би описати свій нинішній стан на сьогоднішній день , можливо ще щось добавите по даній інформації
Я був у психіатра , тільки вже у іншого , нажаль мені не вдалось розповісти йому все в повній мірі про свій стан ,але саме головне , що мене тревожить я йому доніс,тому на той момент не зміг сказати ,що зі мною виписав mg b6 , вітамін Е і Гліцин і сказав , щоб я прийшов через 3 неділі
Пропивши одну неділю зрозумів , що поки
кардинальних змін поки не відчув
Замітив за собою , що коли якийсь загружений день чи просто щось читаю , то в мене якесь дивне відчуття типу внутрішнього свербіння в "лобовій частині голови" що це може бути ? Можливо все таки проблема з сосудами? Хоча я МРТ робив...
"Тупити"чи просто "зависати" я так і не перестав , то здачу у продавця не правильно порахував , то прийшовши додому і йдучи на кухні в планах зварити собі кашу , я вже дістаю велику тарілку , щоб чистити картоплю , на роботі тяжко згадати , куди я сам же положив свої інструменти на протязі дня , іноді тяжко вирішити легку задачу в роботі
Якесь таке внутрішнє відчуття , як будто мій розум не встигає за моїми діями , руками і тому я роблю такі безглузді речі
Раніше такого не було , мені було навіть цікаво виконувати тяжкі завдання чи то якусь "ювелірну роботу"
По поводу тих скарг які я описував , нічого не змінилось поки
Замітив, те що інколи чи то з кимось спілкуюсь чи просто йду кудист і чую що хтось щось каже , можу просто повторювати подумки останні слова , які сказала ця людина , дуже часто як почую якусь пісню , одразу її наспівую подумки
Інколи бувають погані думки
Але я розумію їх причину , тому що мене мій стан лякає ,тому так
Але це на мій погляд
Щось можете доповнити по цьому поводу?
  • 0

#9 Dics

Dics

    Новичок форума

  • Пользователи
  • PipPip
  • 12 сообщений
  • Пол:Мужчина
  • Город:Київ

Отправлено 22 Август 2018 - 10:00

Хотів виправити назву і забув не Гліцин а Гліцисед
  • 0

#10 AlexVito

AlexVito

    Ветеран форума

  • Врачи
  • PipPipPipPipPip
  • 546 сообщений
  • Пол:Мужчина
  • Город:Эймс
  • Интересы:психиатрия, неврология

Отправлено 23 Август 2018 - 09:32

Здравствуйте!

 

То, что Вам назначили - это раздел недоказательной медицины, поэтому обратитесь к психиатру с предложение выписать СИОЗС + антипичный антипсихотик, чтобы начать основательное лечение.


  • 0

Бесплатные консультации при условии очного наблюдения у врача невролога либо психиатра / Primum non nocere








Copyright © 2024 Нейролептик.ру